Společná 
advokátní kancelář
JUDr. Pavel Kvíčala
JUDr. Viktor Kvíčala

 

Volejte JH REALITY a domluvte si prohlídku dokončených rodinných domů.


  • podlahová plocha 105 m2
  • dveře Sapeli ZDARMA
  • kvalitní obklady a sanita V CENĚ
  • stání před domem ZDARMA
  • skvělá lokalita
  • domy ihned k nastěhování

Řadové domy

V Prostějově, části Čechovice pro Vás realizujeme výstavbu, architektonicky vkusně a moderně řešených, 26-ti řadových rodinných domů.


Popis domu

V 1. NP, dvojpodlažního domu o podlahové ploše 105 m2, jsou situovány společné místnosti domu - obývací hala se vstupem na zahradu, jídelní a kuchyňský kout. Taktéž je zde umístěna toaleta a šatna. Ve 2. NP jsou k dispozici 3 pokoje s připravenou nikou na vestavěnou skříň a koupelna. U 8 osmi domů je v přízemí situována garáž a parkovací místo před domem. U ostatních domů je k parkování určena plocha před domem.


Popis lokality

Lokalita Čechovice je součástí města Prostějova a poskytuje velmi klidné a příjemné bydlení s velmi dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti. Výstavba proběhne v návaznosti na ulici Na blatech, což je velice vyhledávaná a atraktivní čtvrť pro bydlení. 

Lokalita má vynikající dopravní dostupnost včetně městské hromadné dopravy, mateřská a základní škola v místě, v blízkosti nákupní centra. V místě se nabízí i sportovně – relaxační aktivity – cyklostezky, biokoridor Hloučela, nedaleko rekreační oblast Plumlovská přehrada, Záhoří, aquapark Prostějov. 

Kalendář stavby:

Datum zahájení výstavby: 1. 6. 2008
Datum dokončení výstavby:
výstavba dokončena

 

Generální prodejce: JH Reality - Realitní kancelář, Rostislavova 8, 796 01 Prostějov, e-mail: jhreality@jhreality.cz