Byty a garáže
Domy
Chaty a chalupy
Komerční objeky
Pozemky, zahrady
Rezidence Kostelecká
Rezidence Krasice
Realitní noviny

Aktuální nabídka

Prodej prostorného cihlového bytu 1+1 - Prostějov - nám. Spojenců
ZADÁNO!
CENA: 995.000 Kč
Pronájem bytu 2+kk s terasou v novém moderním bytovém domě - Prostějov - Žeranovská ul.
NOVINKA!
CENA: 9.000 Kč/měsíc + inkaso
Pronájem pečlivě zrekonstruovaného bytu 1+1 v centru města - Prostějov - Hradební ul.
NOVINKA!
CENA: 7.000 Kč/měsíc + inkaso
Prodej novostavby městského rodinného domu - Prostějov - Wichterlova ul.
NOVINKA!
CENA: 4.990.000 Kč
Prodej nového bytu 2+kk s velkým balkonem - Prostějov - Krasická ul.
SLEVA!
CENA: 2.099.000 Kč
HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
PRODAT nebo KOUPIT
608 805 659, 775 341 705

Novinky z realitního trhu

V Praze se letos prodalo o čtvrtinu nových bytů méně
18.4.2018 - Pražský rezidenční trh zaznamenal pokles prodeje nových bytů. V prvním čtvrtletí letošního roku se prodej nových bytů v Praze propadl meziročně o 23 %, na 1160 bytů. Jde o druhé nejhorší čtvrtletí za posledních pět let. Vyplývá to z podrobných analýz společnosti Ekospol.
Byt jako investice. Kdy je vhodný čas na nákup?
16.4.2018 - Uvažovali jste někdy o pořízení nemovitosti za účelem následného pronájmu, nebo jako možnosti rychlého výdělku? Pak jste si určitě kladli otázku, kdy je dobré takové rozhodnutí učinit.Chci dlouhodobou investiciInvestice do nemovitostí za účelem dlouhodobých pronájmů není nic neobvyklého.
Ceny bytů rostly v 1. čtvrtletí o 15 procent
12.4.2018 - Největší meziroční nárůst nabídkových cen bytů vykazuje Olomoucký a Plzeňský kraj. Vzhledem k růstu cen nemovitostí a zdražování hypoték dochází k rapidnímu zhoršování dosažitelnosti vlastního bydlení.
Růst hypotečních sazeb se nyní nejspíše zpomalí
9.4.2018 - Březen přinesl další nárůst úrokových sazeb. Přitom na mezibankovním trhu sazby spíše klesají. Jaké jsou aktuální sazby hypotečních úvěrů a jaký bude jejich vývoj v nejbližších měsících?Hypoteční sazby se v březnu posunuly o další kus vzhůru.
V některých městech lidé na vlastní bydlení již nedosáhnou
4.4.2018 - Nejen severní Čechy, ale i sever Moravy patří k regionům, ve kterých jsou současné ceny nemovitostí na takových hodnotách, že začínají být pro některé zájemce nedostupnými.
Byt jako investice. Vyplatí se koupě i při současných cenách?
29.3.2018 - Ty tam jsou doby, kdy se vyplatilo vložit peníze na termínovaný vklad a těšit se na vyplacení úroků. Dokonce ani mnohá spoření nejsou nyní natolik výhodná, aby stálo za to takhle ukládat každý měsíc uspořené peníze. Stále více lidí tedy přichází do realitních kanceláří, a to nikoliv s nutností vyřešení bydlení, ale v rolích drobných investorů.
Lidé si na bydlení půjčují čím dál víc
26.3.2018 - Únorové výsledky bank a stavebních spořitelen jsou tu. Lidé si půjčují čím dál víc. Stavební spořitelny průměrnou výší úvěru poprvé v historii překonaly hranici 1 milionu. Celkově na účely bydlení banky a spořitelny letos rozpůjčovaly 43 miliard.
JH Reality JH RealityVítáme Vás na našich internetových stránkách Realitní kanceláře JH Reality. Na trhu s nemovitostmi působíme již od roku 1992. Realitní kancelář zajišťuje prodej a pronájem nemovitostí, družstevních bytů, prodej bytů v osobním vlastnictví, pronájmy, správu pronajatých bytů a nemovitostí a s tím související veškerý právní servis.