Byty a garáže
Domy
Chaty a chalupy
Komerční objekty
Pozemky, zahrady

Domy

Moderní domy pro rodinu v nejžádanější části Prostějova
Rodinné domy a vily
Prostějov - Krasice

Poznámka:    PRODÁNO !

CENA: 5.499.000 Kč
PRODÁNO !

Projekt domů v Prostějově, Krasicích je situován v západní části města v lokalitě se smíšenou bytovou a vilkovou výstavbou.
K prodeji zůstává 1 ze sedmi rodinných domů. Velikost domu a prostor je naprosto úžasný, vel. 4+kk s garáží, o podlahové ploše 157 m2 se spoustou úložných prostor v přízemí, např. prostorné zádveří, technická místnost, spíž, a také v 1. patře, šatna u ložnice rodičů, šatna na chodbě, prostory pro vestavěné skříně v pokojích. Koupelna v 1. patře s vanou i sprchovým koutem Vás svojí velikostí jistě okouzlí. Před domem jsou připravena 2 parkovací místa na vydlážděné ploše + parkování v garáži. Domy jsou zděné z cihlových bloků Porotherm 500 mm. Celková výměra oploceného pozemku náležejícího k rodinnému domu je 289 m2 (zastavěná plocha včetně zahrádky). Domy jsou budovány s nízkoenergetickým standardem kategorie B, vytápěny ústředním nízkoteplotním plynovým vytápěním plynovým kondenzačním kotlem spolu se zásobníkem teplé užitkové vody. Celý dům je vytápěn podlahovým vytápěním. V blízkém okolí je kompletní občanská vybavenost, zkrátka vše potřebné tak máte po ruce. Pro Váš volný čas je tu třeba aquapark, blízká Plumlovská přehrada, lesopark Hloučela, přírodní park Záhoří a spousta restaurací s letním posezením. Výstavba byla již zahájena, dokončení nejpozději do konce 10/2019.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
PRODAT nebo KOUPIT
608 805 659, 775 341 705
JH Reality JH RealityVítáme Vás na našich internetových stránkách Realitní kanceláře JH Reality. Na trhu s nemovitostmi působíme již od roku 1992. Realitní kancelář zajišťuje prodej a pronájem nemovitostí, družstevních bytů, prodej bytů v osobním vlastnictví, pronájmy, správu pronajatých bytů a nemovitostí a s tím související veškerý právní servis.