Byty a garáže
Domy
Chaty a chalupy
Komerční objekty
Pozemky, zahrady

Byty a garáže

Prodej bytu 3+kk ve 2. patře ve výstavbě Rezidence U parku
Byty do 100 m2 3+kk, 85 m2
Prostějov - Okružní ul.

Poznámka:    NOVINKA!
Výtah:    Ano
Patro:    2. patro
Velikost:    3+kk, 85 m2
Lodžie:    Ano
Sklep:    Ano

CENA: 5.690.000 Kč
NOVINKA!

Nabízíme k prodeji byt velikosti 3+kk ve III. nadzemním podlaží (2. patro) o podlahové ploše 85 m2 s lodžií 10,7 m2 a sklepem 3,4 m2 v rozestavěném bytovém domě v lokalitě Rezidence U parku. Byt je orientovaný k parku na jižní stranu a na východ. V bytě je šatna. Vytápění zajištěno z centrální kotelny v domě. V průběhu výstavby lze řešit klientské změny (výběr dekoru podlah, dveří, koupelny a WC). „Rezidence U parku“ domem B úspěšně pokračuje výstavbou dalšího bytového domu ve vyhledávané lokalitě u nově vybudovaného městského parku „Mládkovy sady“. Park je velmi citlivě navržen a jeho hlavním doménou je odpočinek a relaxace. Je tvořen okrasnými stromy a keři, umělým modelováním krajiny s jezírky a můstky. Projekt bytových domů je unikátní svou polohou a postupně budovanou celistvou zástavbou novými domy v sousedství parku. V současné době je ve výstavbě druhý z moderních bytových domů o 23 bytech s rozmanitou dispozicí od 2+kk do 4+kk. Všechny byty mají balkony, lodžie, nebo terasy. Projekt je tedy vhodný jak pro rodiny s dětmi, kteří využijí přítomnost parku a dětského hřiště, tak pro aktivní lidi, či seniory, kteří hledají klid a blízkost kompletní infrastruktury. Samozřejmostí je i dostatečný počet sklepů a parkovacích míst pro majitele bytů v suterénu domu a na veřejném parkovišti před domem.
Komplexní občanská vybavenost je doslova na dosah ruky a můžete naplno využívat výhod bydlení v širším centru města. V docházkové vzdálenosti jsou mateřské i základní školy. Přímo u domu je zamýšlena autobusová zastávka a 100 m od domu je stávající autobusová zastávka. Okolo domu vede cyklostezka, po které se pohodlně dostanete až do centra města, které je vzdáleno 10 min. pěšky. Sportovcům je k dispozici nedaleký aquapark, beachvolejbalové hřiště, tenisové kurty i minigolf. Ve vzdálenosti do 5 min. pěší chůzí je obchodní řetězec Lidl, nákupní centrum Hruška, či supermarket Billa. Jistě zajímavá může být i blízkost napojení na dálnici Brno – Olomouc.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA
PRODAT nebo KOUPIT
608 805 659, 775 341 705
JH Reality JH RealityVítáme Vás na našich internetových stránkách Realitní kanceláře JH Reality. Na trhu s nemovitostmi působíme již od roku 1992. Realitní kancelář zajišťuje prodej a pronájem nemovitostí, družstevních bytů, prodej bytů v osobním vlastnictví, pronájmy, správu pronajatých bytů a nemovitostí a s tím související veškerý právní servis.