Něco o výstavbě

Výstavba prostorných městských domů s garáží a úžasnými úložnými prostorami Výstavba zděných rodinných domů je situována do západní čtvrti Prostějova, která je známá pro svoji výbornou polohu, snadno dosažitelnou infrastrukturu a dosahem volnočasových aktivit. Domy jsou nabízeny jako poslední dostavba řadové zástavby ulice, která zde probíhala v minulosti a zároveň jsou součástí nově vzniklé vilkové čtvrti.

Lokalita je velmi vyhledávaná pro dostatek zeleně, klidné bydlení a blízkost Plumlovské přehrady, jako oázy relaxace. Vzdálenost 15 min. pěší chůze od centra Prostějova. V blízkosti zástavka MHD, mateřská škola, základní škola a obchodní příležitosti všeho druhu, aneb supermarket Albert doslova "za rohem". Příjezdové místní komunikace jsou ve vlastnictví obce a josu kryty asfaltovým povrchem s veřejným osvětlením.

K prodeji je připraveno pět rodinných domů ve dvou variantách. Čtyři rodinné domy jsou řadové, vel. 4+kk s garáží, o podlahové ploše 160,5 m2. Jeden rodinný dům je postavený jako částečně řadový a uzavírá řadovou výstavbu, vel. 4+1 s garáží, o podlahové ploše 166,5 m2. U obou variant domů je k dispozici parkovací místo před domem až pro 3 auta. Domy jsou zděné cihlovými bloky Porotherm 30 P+D a zateplené kontaktním zateplovacím systémem ETICS tl. 140 mm. Mezi jednotlivými domy je mezi zdivem akustická izolace z minerální vlny o tl. 100 mm. Celková výměra oplocených pozemků náležejících k rodinným domům je od 260 m2 do 349 m2. Domy jsou budovány s nízkoenergetickým standardem kategorie B, vytápěny ústředním nízkoteplotním plynovým vytápěním plynovým kondenzačním kotlem spolu se zásobníkem teplé užitkové vody.Termín dokončení: 5/2017